sob., 16 maj | szkolenie online

ABC CONTENTU - content marketing

szkolenie online CENA: 350 zł
Niestety na to szkolenie mamy już komplet
ABC CONTENTU - content marketing

Czas i lokalizacja

16 maj 2020, 10:00 – 17 maj 2020, 13:30
szkolenie online

O SZKOLENIU

Poziom szkolenia: I 

O SZKOLENIU:

Wiemy, że content to jedno z najbardziej nadużywanych słów w ostatnich latach. Wszyscy są zgodni, co tego, że content to marketingowy must-have, ale niewielu pamięta o tym, że dobry content charakteryzuje jakość, a nie ilość. Dlatego razem z Joanną Weremijewicz stworzyliśmy szkolenie, które rozjaśni enigmatyczne pojęcie contentu i pomoże Ci wdrożyć skuteczne działania w Twojej działalności. 

DLA KOGO: 

Szkolenie ABC CONTENTU skierowane jest do osób działających w branży fashion/beauty/lifestyle oraz dla każdego kto tworzy treści w branży kreatywnej. Szkolenie obejmuje krótkie wprowadzenie do content marketingu, a następnie skupia się na konkretnych narzędziach oraz zagadnieniach związanych z tą dziedziną marketingu. Szkolenie ma charakter ogólny i pomaga przybliżyć najważniejsze kwestie związane z content marketingiem. Poziom szkolenia będzie odpowiadać osobom, które chcą dowiedzieć się czym jest content marketing i jak stosować go na co dzień w swojej działalności. Szkolenie nie jest skierowane do osób, które mocno specjalizują się w zagadnieniach content marketingu.

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA SZKOLENIU: 

A. Content Marketing - co to jest?

W pierwszej części szkolenia omówimy działania content marketingowe online i offline. Porozmawiamy o tym, co robią wszyscy, co nieliczni, a co może okazać się strzałem w dziesiątkę w niedalekiej przyszłości -  w skrócie o contentowych formatach :) Zahaczymy też o wszystkie obszary, które potrzebują contentu, czyli SEO, media społecznościowe, płatny marketing itp.

B. Tool Kit - co może się przydać?

W drugiej części skupimy się na tym, co nieodzowne w pracy content marketera: źródłach inspiracji, praktycznych narzędziach i prostych, ale pomocnych technikach tworzenia contentu. Odkryjemy, dlaczego liczba znaków ma znaczenie, jak kolory wpływają na zachowania konsumentów, a także o co chodzi z przewagą prostoty. I oczywiście o CTA, nie możemy zapomnieć CTA.

C. Think Big - jak skutecznie kreować spójny wizerunek marki? (i sprzedawać!)

Na deser to, co najprzyjemniejsze, czyli pozwolimy sobie puścić wodze fantazji i kreatywności. Weźmiemy na warsztat ton komunikacji (słowo) i wizualne ID (obraz) i połączymy je w jedną, harmonijną całość. Dowiemy się, jak przekazać wizję klientom, ale też i współpracownikom. A na koniec poruszymy kwestie etapów content marketingu i dobierania odpowiednich formatów do konkretnych celów.

KTO PROWADZI?

Joanna Weremijewicz czyli Head Of Content marki SHOWROOM.PL!

Na co dzień zajmuje się planowaniem i wdrażaniem strategii contentowej marki. Autorka kampanii wizerunkowej SHOWROOM.PL "Mamy tyle wspólnego", którą obecnie kontynuują cykl reportaży i podcast "Dziewczyny z sąsiedztwa". Asia, jak na absolwentkę historii sztuki i archeologii przystało, pasjonuje się sztuką, a przede wszystkim fotografią analogową. Do swoich ulubionych fotografów zalicza Edwarda Hartwiga, Francescę Woodman i Sally Mann. 

Asia ma również cenne doświadczenie w branży kultury, które pozwala spojrzeć jeszcze szerzej na zagadnienia content marketingu w branży kreatywnej. Pierwsze kroki stawiała podczas współpracy z Direktorenhaus oraz z Label Magazine.

POZOSTAŁE INFORMACJE:

CENA: 350 zł 

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT. Do ceny szkolenia należy doliczyć 23% podatku. 

Szkolenie ma charakter ONLINE i jest DWUDNIOWE. 

Odbywa się w dniach 16-17 maja 2020 w godzinach: 10:00-13:30.

Szkolenie ma formę konferencji video za pomocą bardzo przyjaznego programu ZOOM.  Platforma  jest łatwa i prosta w użyciu, uczestnik wgrywa się za pomocą nadesłanego linka. Link działa na telefonie oraz na komputerze. Wszyscy uczestnicy się widzą, słyszą i mogą rozmawiać, dzielić się swoim ekranem czy prezentacją, wszystkie chwyty dozwolone!  

Niestety na to szkolenie mamy już komplet