sob., 20 lut | szkolenie online

ART BRANDING

CENA: 390 złotych
Rejestracja jest zamknięta
ART BRANDING

Czas i lokalizacja

20 lut, 10:00 – 17:00
szkolenie online

O SZKOLENIU

DLA KOGO?

Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się dyrekcją kreatywną/artystyczną, zarządzaniem rozwojem marki, strategów, grafików, projektantów czy kuratorów. Szkolenie ma na celu pokazać szeroką kulturową perspektywę współczesnej komunikacji zarówno z perspektywy marek, jak  i niezależnie działających twórców. Zobrazować również najnowsze globalne tendencje w budowaniu relacji z konsumencką publicznością, jak i nowe, niezbędne by osiągnąć sukces, pozabiznesowe kompetencje marek.

O SZKOLENIU

Czym jest Art Branding? To nie tylko jedno z najważniejszych zagadnień marketingowych na nową dekadę. To mariaż sztuki i biznesu, a właściwie sposób na to, jak promować markę poprzez sztukę różnego rodzaju. Biznes i sztuka? Ten duet ma ogromny potencjał!

Szkolenie Art branding  przekazuje wiedzę, jak budować markę mądrze nowoczesną, kompetentną, angażującą i zaangażowaną zarazem, która świadoma jest nowych wyzwań i kompetencji, stawianych przez współczesność.

Szeroko zarysowana perspektywa, będzie z dokładnością, pokazywać wzajemne wpływy reklamy, kultury, sztuki, mody, designu, architektury, socjologii, technologii czy historii i wspomnianej ekonomii.

PROGRAM

MARKI PRZYSZŁOŚCI

Czy dlatego, że Marcel Duchamp sprzedawał zamknięte we fiolkach paryskie powietrze można założyć, że sztuka sprzeda wszystko?

Czemu pozabiznesowe kompetencje firm okazują się dobrym biznesem? Jakie są kluczowe wartości marek przyszłości? Dlaczego sztuka i kultura pełnić będą strategiczne role w budowaniu marek mających znaczenie? Dlaczego przejrzystość, wyrazistość i klasa są dziś ważniejsze niż splendor?

MISTRZOSTWA ŚWIATA W KOMUNIKACJI ARTYSTYCZNEJ

Jak uniknąć artystycznych mariaży, które okazują się czystym mirażem? Co wspólnego ma dadaizm, surrealizm, konceptualizm z komunikacją marketingową? Po co Apple kręci za pomocą swojego telefonu filmy, Vitra zatrudnia Virgila Abloha do projektowania mebli, a Hans Zimmer komponuje dźwięk elektrycznych samochodów BMW?

ETOS, KAPITAŁ KULTUROWY I NOWE KOMPETENCJE

Czy sztuka może zatrzymać proces pospolicenia wyjątkowości? Dlaczego marki muszą wziąć odpowiedzialność za budowanie kapitału kulturowego? Dlaczego etos to „wysoka technika „ XXI w.?Gdzie jest szklany sufit estetyzacji rzeczywistości? Czy sztuka i biznes zacieśniając relacje zachowają względem siebie zdrowy dystans? Jak sztuka zmienia myślenie w biznesie? Jak tworzyć artystyczne projekty budujące ekosystem marki?

DOŚWIADCZENIE

Co sztuka site-specific ma wspólnego ze sklepami? Jaką rolę pełni sztuka w projektowaniu konsumenckich doświadczeniu? Czy integralność marki i integracja wartości stały się kluczem do sukcesu? Czemu nostalgia humanizuje nowe technologie? Dlaczego przeżywamy równoległe „renesanse” pozornie znoszących się trendów? I z jakiego powodu rzemiosło, proweniencja, autentyczność są dziś tak istotne dla ludzi?

POZA KATEGORIĄ - PRODUKT/ NIE PRODUKT

Czemu marki wychodzą poza swoje kategorie i tworzą coraz to bardziej egzotyczne alianse? Jak artystyczne edycje zmieniają percepcje produktów? Jak niematerialne staje się materialne i odwrotnie? Dlaczego w płynnej rzeczywistości sztuka może pomóc tworzyć rzeczy wartościowe?

ART BRANDING - INDEX

Czy artystyczny wymiar marek można zmierzyć? A jak sprawdzić nośność komunikacyjną sztuki? Czemu przyszłością są meta-marki? Dlaczego tak wielkie znaczenie ma dziś nadawanie znaczenia i jego posiadanie? Dlaczego art branding nie ma sensu, gdy marki chcą tylko dekorować ściany i dziedzińce? Czemu marki powinny chłonąć sztukę przez osmozę i tworzyć atmosferę dla jej rozwoju?

KTO PROWADZI

Igor Gałązkiewicz – strateg i konsultant, doradza markom, jak budować silną tożsamość i projektować konsumenckie doświadczenia. Działa na styku marketingu, sztuki i designu. Obecnie pełni także funkcję dyrektora marketingu w Anegre i Dyrektora kreatywnego w Plato. Autor książek "Art branding" oraz "Projektowanie doświadczeń". Przez kilka lat w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odpowiadał za sponsoring, komunikację i projekty specjalne. Pomysłodawca i kurator projektu OperaLab, jak i wielu wystaw architektury i wzornictwa. Wykładowca branżowych konferencji. Współtwórca projektu i konsultant (Un)common Ground - pierwszej w Polsce platformy art brandingowej.

POZOSTAŁE INFORMACJE

CENA: 390 zł

Istnieje możliwość wystawienia faktury.

Szkolenie ma charakter ONLINE i jest JEDNODNIOWE.

Odbywa się 20 lutego (sobota) w godzinach 10:00-17:00.

W czasie szkolenia przewidziana jest 45-minutowa przerwa. 

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA.

Jeśli nie możesz wziąć udziału w szkoleniu 20 lutego, skontaktuj się z nami na hello@pretacreate.com

Szkolenie ma formę konferencji video za pomocą bardzo przyjaznego programu ZOOM.  Platforma  jest łatwa i prosta w użyciu, uczestnik wgrywa się za pomocą nadesłanego linka. Link działa na telefonie oraz na komputerze.

Zapisując się na to szkolenie akceptujesz jednocześnie regulamin naszych szkoleń, który znajdziesz tu:

https://www.pretacreate.com/regulamin-szkoleń-i-warsztatów

Do zobaczenia!

ZAPISZ SIĘ
Cena
Ilość
Suma
  • regular
    PLN 390
    PLN 390
    0
    PLN 0
SumaPLN 0