sob., 28 mar | Lokalizacja Do Ustalenia

CONTENT MARKETING

CENA: 490 zł do 15/03/2020 550 zł od 16/03/2020
Rejestracja jest zamknięta
CONTENT MARKETING

Czas i lokalizacja

28 mar 2020, 10:00 – 18:00
Lokalizacja Do Ustalenia

O SZKOLENIU

CONTENT MARKETING może brzmieć tajemniczo i nie mówić niczego szczególnego, a może też okazać się przepisem na sukces Twojej marki i osobistych działań!

O SZKOLENIU: 

Wiemy, że content to jedno z najbardziej nadużywanych słów w ostatnich latach. Wszyscy są zgodni, co tego, że content to marketingowy must-have, ale niewielu pamięta o tym, że dobry content charakteryzuje jakość, a nie ilość. Dlatego razem z Joanną Weremijewicz stworzyliśmy szkolenie, które rozjaśni enigmatyczne pojęcie contentu i pomoże Ci wdrożyć skuteczne działania w Twojej działalności. 

DLA KOGO

Szkolenie CONTENT MARKETING skierowane jest do osób działających w branży fashion/beauty/lifestyle oraz dla każdego kto tworzy treści w branży kreatywnej. Szkolenie obejmuje krótkie wprowadzenie do content marketingu, a następnie skupia się na konkretnych narzędziach oraz zagadnieniach związanych z tą dziedziną marketingu. Szkolenie ma charakter ogólny i pomaga przybliżyć najważniejsze kwestie związane z content marketingiem. 

CZEGO SIĘ DOWIESZ

Podczas szkolenia poznasz podstawowe narzędzia wykorzystywane w content marketingu, dowiesz się, dlaczego tak ważna jest persona i jak wykorzystać ją w budowie strategii komunikacji marki. Szkolenie ma charakter kreatywnego warsztatu, dlatego spodziewaj się, że wyjdziesz z niego z głową pełną pomysłów, a nie gotowych przepisów na sukces w reklamach na Facebooku.

Na szkoleniu zajmiemy się takimi kwestiami jak:

  • content marketing: co to jest i jak robić to dobrze?
  • persona: do kogo mówię, do kogo skierowana jest moja marka?
  • strategia: jakie są moje cele i jak mogę je realizować?
  • narzędzia: SEO, video, audio, social media etc.
  • wyniki: jak zmierzyć, czy to, co robię ma sens?
  • jak kreować skuteczny wizerunek marki
  • przykłady dobrego i złego content marketingu
  • praca indywidualna - case study mojej marki

KTO PROWADZI: 

Joanna Weremijewicz czyli Head Of Content marki SHOWROOM.PL!

Na co dzień zajmuje się planowaniem i wdrażaniem strategii contentowej marki. Autorka kampanii wizerunkowej SHOWROOM.PL "Mamy tyle wspólnego", którą obecnie kontynuują cykl reportaży i podcast "Dziewczyny z sąsiedztwa". Asia, jak na absolwentkę historii sztuki i archeologii przystało, pasjonuje się sztuką, a przede wszystkim fotografią analogową. Do swoich ulubionych fotografów zalicza Edwarda Hartwiga, Francescę Woodman i Sally Mann. 

Asia ma również cenne doświadczenie w branży kultury, które pozwala spojrzeć jeszcze szerzej na zagadnienia content marketingu w branży kreatywnej. Pierwsze kroki stawiała podczas współpracy z Direktorenhaus oraz z Label Magazine.

CENA:

490 zł do 15/03/2020

550zł od 16/03/2020

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT, do ceny należy doliczyć 23% podatku. 

Cena obejmuje: całodniowe szkolenie, catering, materiały szkoleniowe, gift pack. 

LOKALIZACJA:

Dokładne miejsce szkolenia zostanie podane w najbliższym czasie. 

Do zobaczenia!

Rejestracja jest zamknięta