sob., 30 sty | szkolenie online

CONTENT MARKETING

CENA: 390 zł
Rejestracja jest zamknięta
CONTENT MARKETING

Czas i lokalizacja

30 sty, 10:00 – 31 sty, 13:30
szkolenie online

O SZKOLENIU

DLA KOGO

Szkolenie CONTENT MARKETING skierowane jest do osób działających w branży fashion/beauty/lifestyle oraz dla każdego kto tworzy lub zaczyna tworzyć treści w branży kreatywnej. Szkolenie obejmuje krótkie wprowadzenie do content marketingu, a następnie skupia się na konkretnych narzędziach oraz zagadnieniach związanych z tą dziedziną marketingu. Szkolenie  pomaga przybliżyć najważniejsze kwestie związane z content marketingiem. Poziom szkolenia będzie odpowiadać osobom, które chcą dowiedzieć się czym jest content marketing i jak stosować go na co dzień w swojej działalności. Przeznaczone jest dla osób początkujących oraz średniozaawansowanych.

O SZKOLENIU

Wiemy, że content to jedno z najbardziej nadużywanych słów w ostatnich latach. Wszyscy są zgodni, co tego, że content to marketingowy must-have, ale niewielu pamięta o tym, że dobry content charakteryzuje jakość, a nie ilość. Dlatego razem z Joanną Weremijewicz stworzyliśmy szkolenie, które rozjaśni enigmatyczne pojęcie contentu i pomoże Ci wdrożyć skuteczne działania w Twojej działalności.

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA SZKOLENIU

Content Marketing - co to jest?

W pierwszej części szkolenia omówimy działania content marketingowe online i offline. Porozmawiamy o tym, co robią wszyscy, co nieliczni, a co może okazać się strzałem w dziesiątkę w niedalekiej przyszłości -  w skrócie o contentowych formatach. Zahaczymy też o wszystkie obszary, które potrzebują contentu, czyli SEO, media społecznościowe, płatny marketing itp.

Tool Kit - co może się przydać?

W drugiej części skupimy się na tym, co nieodzowne w pracy content marketera: źródłach inspiracji, praktycznych narzędziach i prostych, ale pomocnych technikach tworzenia contentu. Odkryjemy, dlaczego liczba znaków ma znaczenie, jak kolory wpływają na zachowania konsumentów, a także o co chodzi z przewagą prostoty. I oczywiście o CTA, nie możemy zapomnieć o CTA.

Think Big - jak skutecznie kreować spójny wizerunek marki? (i sprzedawać!)

Na deser to, co najprzyjemniejsze, czyli pozwolimy sobie puścić wodze fantazji i kreatywności. Weźmiemy na warsztat ton komunikacji (słowo) i wizualne ID (obraz) i połączymy je w jedną, harmonijną całość. Dowiemy się, jak przekazać wizję klientom, ale też i współpracownikom. A na koniec poruszymy kwestie etapów content marketingu i dobierania odpowiednich formatów do konkretnych celów.

KTO PROWADZI

Joanna Weremijewicz czyli Head Of Content marki SHOWROOM.PL!

Na co dzień zajmuje się planowaniem i wdrażaniem strategii contentowej marki. Autorka kampanii wizerunkowej SHOWROOM.PL "Mamy tyle wspólnego", którą obecnie kontynuują cykl reportaży i podcast "Dziewczyny z sąsiedztwa". Asia, jak na absolwentkę historii sztuki i archeologii przystało, pasjonuje się sztuką, a przede wszystkim fotografią analogową. Do swoich ulubionych fotografów zalicza Edwarda Hartwiga, Francescę Woodman i Sally Mann.

Asia ma również cenne doświadczenie w branży kultury, które pozwala spojrzeć jeszcze szerzej na zagadnienia content marketingu w branży kreatywnej. Pierwsze kroki stawiała podczas współpracy z Direktorenhaus oraz z Label Magazine.

POZOSTAŁE INFORMACJE

CENA: 390 zł

Istnieje możliwość wystawienia faktury.

W cenie zawarte są: materiały szkoleniowe, imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz symboliczny gift pack, który wysyłamy na podany adres (domowy lub paczkomat).

Szkolenie ma charakter ONLINE i jest DWUDNIOWE.

Odbywa się w dniach 30-31 stycznia 2021 w godzinach: 10:00-13:30.

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA.

* Jeśli nie możesz wziąć udziału w szkoleniu w podanym terminie, skontaktuj się z nami na hello@pretacreate.com.

Szkolenie odbywa się na platformie ZOOM.  Platforma  jest łatwa i prosta w użyciu, uczestnik wgrywa się za pomocą nadesłanego linka. Link działa na telefonie oraz na komputerze. Wszyscy uczestnicy się widzą, słyszą i mogą rozmawiać, dzielić się swoim ekranem czy prezentacją, wszystkie chwyty dozwolone.

Zapisując się na to szkolenie akceptujesz jednocześnie regulamin naszych szkoleń, który znajdziesz tu:

https://www.pretacreate.com/regulamin-szkoleń-i-warsztatów

Do zobaczenia!

ZAPISZ SIĘ
Cena
Ilość
Suma
  • regular
    PLN 390
    PLN 390
    0
    PLN 0
SumaPLN 0