sob., 25 lip | online

DIGITAL MARKETING - II POZIOM

szkolenie online CENA: 390 zł netto
Rejestracja jest zamknięta
DIGITAL MARKETING - II POZIOM

Czas i lokalizacja

25 lip 2020, 09:00 – 26 lip 2020, 12:30
online

O SZKOLENIU

O SZKOLENIU:

Digital Marketing i Social Media to hasła, bez których dzisiaj biznes nie istnieje. W czasach, kiedy wszystko przenosi się do online, wiedza o tym, jak działają social media i jak promować na nich siebie lub swoją markę decyduje o ostatecznym sukcesie lub niepowodzeniu biznesu. Razem z Rafałem Gruszkiewiczem, Digital& PR Managerem marki Reserved stworzyliśmy szkolenie, które pozwoli Ci dowiedzieć się najważniejszych kwestii o marketingu w social mediach.

DLA KOGO:

Szkolenie jest dedykowane branży fashion, beauty & lifestyle ale porusza zagadnienia związane z uniwersalną wiedzą dotyczącą digital marketingu i social mediów. Szkolenie ma poziom II i jest kontynuacją naszego szkolenia na poziomie I. 

Stworzyliśmy oba szkolenia, tak by poruszały dorębne treści i były niezależne od siebie. II poziom jest kontynuacją, ale może być traktowany jako odrębne szkolenie z zakresu digital marketingu. 

PLAN SZKOLENIA:

Szkolenie jest dwudniowe (w sumie trwa 7 godzin zegarowych) i będzie poruszało następujące kwestie:

1. Influencer Marketing - czyli w kogo warto inwestować, jak to robić i jak mierzyć efekty

2. Performance Marketing - czyli kilka słów o reklamach na FB oraz IG i o tym jak nie przepalać budżetu reklamowego

3. Jak zangaażować odbiorców - czyli o tym, jak sprawić, aby Twoje social media były maszyną, której nikt nie zatrzyma 

4. Jak przygotować kampanię digitalową - case study 

KTO PROWADZI

Rafał Gruszkiewicz @rafalmichalfilip

Pierwsze zawodowe szlify zdobył w LUBIĘ TO - jednej z najlepszych agencji digitalowych w Polsce. Pracował w zespole odpowiedzialnym za działania digitalowe szwedzkiego koncernu H&M na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Doświadczenie w sektorze mody zaprowadziło go do wydawnictwa Burda Media, gdzie zajął się relaunchem, strategią i drogą rozwoju serwisu GLAMOUR.PL. W 2017 roku objął stanowisko Digital & PR Managera w polskiej marce Reserved. Obecnie odpowiada za globalną strategię digitalową marki.

POZOSTAŁE INFORMACJE

CENA: 390 zł

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT. Do ceny szkolenia należy doliczyć 23% podatku.

Szkolenie ma charakter ONLINE i jest DWUDNIOWE.

Odbywa się w dniach 25-26 lipca 2020 w godzinach: 9:00-12:30.

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA. 

Szkolenie ma formę konferencji video za pomocą bardzo przyjaznego programu ZOOM.  Platforma  jest łatwa i prosta w użyciu, uczestnik wgrywa się za pomocą nadesłanego linka. Link działa na telefonie oraz na komputerze. Wszyscy uczestnicy się widzą, słyszą i mogą rozmawiać, dzielić się swoim ekranem czy prezentacją, wszystkie chwyty dozwolone!

Do zobaczenia! 

Rejestracja jest zamknięta