sob., 26 wrz | szkolenie online

JAK WPROWADZIĆ MARKĘ I PRODUKT NA RYNEK?

CENA: 350 zł
Rejestracja jest zamknięta
JAK WPROWADZIĆ MARKĘ I PRODUKT NA RYNEK?

Czas i lokalizacja

26 wrz 2020, 10:00 – 27 wrz 2020, 13:30
szkolenie online

O SZKOLENIU

Wprowadzenie marki i produktu na rynek nie może być wyłącznie intuicyjne. Rynek rządzi się swoimi zasadami, których przestrzeganie może zaważyć o sukcesie lub porażce Twojej marki. To szkolenie porusza wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące wprowadzania marki i produktu na rynek polski oraz zagraniczny. Skierowane jest do osób, które przymierzają się do startu z własnym bieznsem lub ich marka już istnieje na rynku, jednak nie rozwija się zgodnie z założeniami. 

DLA KOGO:

To szkolenie powstało dla marek początkujących, dla tych, które jeszcze nie zadebiutowały na rynku oraz dla tych, które postawiły już pierwsze kroki, jednak nie osiągnęły jeszcze dużej rozpoznawalności i sprzedaży. Szkolenie skierowane jest do właścicieli marek oraz do marketingowców mniejszych firm, które zajmują się sprzedażą produktu. 

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA SZKOLENIU:

Szkolenie ma charakter kompleksowy i zostało przygotowane z myślą o całościowym procesie wprowadzenia marki i produktu na rynek. 

Na szkoleniu zostaną poruszone takie tematy jak: 

- strategia cenowa

- zarządzanie budżetem

- strategia produktowa

- sposoby finansowania biznesu

- rodzaje produktów

- konkurencyjność na rynku

- cykle życia produktów

- przygotowanie marki do wejścia na rynek (frictionless shopping experience)

- jak zbadać i wybrać rynek (market research)

- strategie wejścia na rynek

- konkurencja na rynku

- przykłady i analiza badań rynkowych

- benchmarking

- strategia działań konkurencyjnych

- różnice kulturowe na rynkach

- negocjacje z uwzględnieniem różnic kulturowych

- case studies

KTO PROWADZI:

Marianna Kupść: Marketing Manager i Trend Researcher pracujący w branży fashion i na rynku sztuki. Marianna pracowała dla największych firm odzieżowych w Polsce, m.in. Reserved, 4F, Esotiq czy Diverse. W swoim portfolio posiada wiele ekscytujących projektów, takich jak sesje zdjęciowe oraz eventy ze światowymi modelkami, (m.in. Georgia May Jagger czy Freya Beha Erichsen) czy autorskie projekty z udziałem największych polskich blogerek modowych (Jessica Mercedes, Maffashion, Macademian Girl i in.). Brała też udział we wprowadzaniu marki Reserved na rynek niemiecki oraz współtworzyła nowy wizerunek marki 4F. Marianna w planowaniu strategicznym wykorzystuje wiedzę z takich dziedzin jak psychologia, neuromarketing, nowe technologie i mindfulness, napisała pracę na temat nowych technologii w kampaniach marketingowych i była jednym z pierwszych inicjatorów wykorzystania Augmented Reality na rynku komercyjnym w Polsce. W 2018 roku brała udział jako prelegentka w konferencji 100% Retail & Fashion.

POZOSTAŁE INFORMACJE:

CENA: 350 zł 

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT. Do ceny szkolenia należy doliczyć 23% podatku.

Szkolenie ma charakter ONLINE i jest DWUDNIOWE.

Odbywa się w dniach 26-27 września 2020 w godzinach: 10:00-13:30.

Szkolenie ma formę konferencji video za pomocą bardzo przyjaznego programu ZOOM.  Platforma  jest łatwa i prosta w użyciu, uczestnik wgrywa się za pomocą nadesłanego linka. Link działa na telefonie oraz na komputerze. Wszyscy uczestnicy się widzą, słyszą i mogą rozmawiać, dzielić się swoim ekranem czy prezentacją.

Do zobaczenia!

Rejestracja jest zamknięta