sob., 12 gru | szkolenie online

STORYTELLING

CENA: 350 zł
Rejestracja jest zamknięta
STORYTELLING

Czas i lokalizacja

12 gru 2020, 10:00 – 13 gru 2020, 13:30
szkolenie online

O SZKOLENIU

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

Dla właścicieli marek/firm usługowych z każdej branży.

Dla marketingowców i PR'owców.

Dla pracowników małych, średnich i większych przedsiębiorstw.

Dla osób, które prowadzą markę osobistą. 

Poziom szkolenia: szkolenie opisuje zagadnienie storytellingu z kilku aspektów, które będą przydatne dla osób bez doświadczenia, ale też będą uzupełnieniem lub roszerzeniem wiedzy dla osób z branży. 

Jak przedstawić produkt, historię, osobę, markę, aby została zapamiętana przez odbiorcę?

Jak sprzedawać coś więcej, niż tylko produkt czy usługę? 

Jak trafić do kluczowych odbiorców? 

Na tym szkoleniu dowiesz się, jakie są najlepsze praktyki storytelling’u, wykorzystujące wiedzę z zakresu neurologii,  psychologii tłumu i uwodzenia.

Podczas szkolenia poznasz tajniki umysłu, zachowania konsumenckie, elementy pozytywnej propagandy, dobór słów w kontekście emocji, przykłady najlepszych kampanii opartych o storytelling, case studies małych i dużych marek, a także marek osobistych. Dowiesz się, jak postępują leaderzy, jaka jest rola PR’owca w kontekście budowania emocjonalnej relacji z klientami i jak wykorzystywać słowa, by zapaść w pamięć.

PLAN SZKOLENIA

I DZIEŃ:

- wprowadzenie do neuromarketingu i neurologii konsumenckiej

- zachowania konsumenckie - rozumienie konstruktów myślowych, naturalnych filtrów anty spam, koncentracji uwagi - badania naukowe i case studies

- uwodzenie w marketingu na podstawie przykładów największych uwodzicieli

- pozytywna propaganda - narzędzia psychologii tłumu

- marka osobista i mit założycielski - jak uwodzić tłumy wykorzystując emocje i słabości tłumu

II DZIEŃ

- analiza fonetyczna słów

- podstawowy konstrukt budowania historii - monomit i trójkąt storytellingu

- case studies najlepszych kampanii opartych o story telling

- storytelling w budowaniu historii marki

- brand wars, real - time marketing

- psychologia kolorów i ubioru, czyli jak tworzyć narrację, która tworzy odczuwalną wartość

- embodied cognition, czyli jak wprowadzić role-playing do narracji marki

- więcej niż produkt

DLACZEGO WARTO

Storytelling to podstawa dobego marketingu opartego na autentyczności, emocjach i przede wszystkim wciagającej historii, którą się zapamiętuje. W czasach gdy tak trudno się wyróżnić, storytelling jest skutecznym sposobem na znalezieniem sposobu na pokazanie własnego produktu lub usługi. Szkolenie STORYTELLING przedstawia ponadto szereg mechanizmów z zakresu zachowania kosnumentów i neuromarketingu, które nadal pozostają sporą niewykorzystaną niszą na rynku. 

KTO PROWADZI

Marianna Kupść: Marketing Manager i Trend Researcher pracujący w branży fashion i na rynku sztuki. Marianna pracowała dla największych firm odzieżowych w Polsce, m.in. Reserved, 4F, Esotiq czy Diverse. W swoim portfolio posiada wiele ekscytujących projektów, takich jak sesje zdjęciowe oraz eventy ze światowymi modelkami, (m.in. Georgia May Jagger czy Freya Beha Erichsen) czy autorskie projekty z udziałem największych polskich blogerek modowych (Jessica Mercedes, Maffashion, Macademian Girl i in.). Brała też udział we wprowadzaniu marki Reserved na rynek niemiecki oraz współtworzyła nowy wizerunek marki 4F. Marianna w planowaniu strategicznym wykorzystuje wiedzę z takich dziedzin jak psychologia, neuromarketing, nowe technologie i mindfulness, napisała pracę na temat nowych technologii w kampaniach marketingowych i była jednym z pierwszych inicjatorów wykorzystania Augmented Reality na rynku komercyjnym w Polsce. W 2018 roku brała udział jako prelegentka w konferencji 100% Retail & Fashion.

POZOSTAŁE INFORMACJE

CENA: 350 zł 

W cenie zawarty jest imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz symboliczny gift pack, który wysyłamy na podany adres (domowy lub paczkomat).

Szkolenie ma charakter ONLINE i jest DWUDNIOWE.

Odbywa się w dniach 12-13 grudnia 2020 w godzinach: 10:00-13:30.

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA.

Szkolenie ma formę konferencji video za pomocą bardzo przyjaznego programu ZOOM.  Platforma  jest łatwa i prosta w użyciu, uczestnik wgrywa się za pomocą nadesłanego linka. Link działa na telefonie oraz na komputerze. Wszyscy uczestnicy się widzą, słyszą i mogą rozmawiać, dzielić się swoim ekranem czy prezentacją, wszystkie chwyty dozwolone!

Zapisując się na to szkolenie akceptujesz jednocześnie regulamin naszych szkoleń, który znajdziesz tu:

https://www.pretacreate.com/regulamin-szkoleń-i-warsztatów

Do zobaczenia!

Rejestracja jest zamknięta