sob., 19 cze | szkolenie online

STORYTELLING MARKETING

CENA: 390 zł
Rejestracja jest zamknięta
STORYTELLING MARKETING

Czas i lokalizacja

19 cze, 10:00 – 16:00 CEST
szkolenie online

O SZKOLENIU

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

Dla właścicieli marek/firm usługowych z każdej branży.

Dla marketingowców i PR'owców.

Dla pracowników małych, średnich i większych przedsiębiorstw.

Dla osób, które prowadzą markę osobistą.

Na tym szkoleniu dowiesz się, jakie są najlepsze praktyki storytelling’u, wykorzystujące wiedzę z zakresu neurologii,  psychologii tłumu i uwodzenia.

Podczas szkolenia poznasz tajniki umysłu, zachowania konsumenckie, elementy pozytywnej propagandy, dobór słów w kontekście emocji, przykłady najlepszych kampanii opartych o storytelling, case studies małych i dużych marek, a także marek osobistych. Dowiesz się, jak postępują leaderzy, jaka jest rola PR’owca w kontekście budowania emocjonalnej relacji z klientami i jak wykorzystywać słowa, by zapaść w pamięć.

PLAN SZKOLENIA

I POŁOWA DNIA:

- wprowadzenie do neuromarketingu i neurologii konsumenckiej

- zachowania konsumenckie - rozumienie konstruktów myślowych, naturalnych filtrów anty spam, koncentracji uwagi - badania naukowe i case studies

- uwodzenie w marketingu na podstawie przykładów największych uwodzicieli

- narzędzia psychologii tłumu

- marka osobista i mit założycielski - jak uwodzić tłumy wykorzystując emocje i słabości tłumu

PRZERWA NA LUNCH

II POŁOWA DNIA

- analiza fonetyczna słów

- podstawowy konstrukt budowania historii - monomit i trójkąt storytellingu

- case studies najlepszych kampanii opartych o storytelling

- storytelling w budowaniu historii marki

- brand wars, real - time marketing

- psychologia kolorów i ubioru, czyli jak tworzyć narrację, która tworzy odczuwalną wartość

- embodied cognition, czyli jak wprowadzić role-playing do narracji marki

- więcej niż produkt

DLACZEGO WARTO

Storytelling to podstawa dobego marketingu opartego na autentyczności, emocjach i przede wszystkim wciagającej historii, którą się zapamiętuje. W czasach gdy tak trudno się wyróżnić, storytelling jest skutecznym sposobem na znalezieniem sposobu na pokazanie własnego produktu lub usługi. Szkolenie STORYTELLING przedstawia ponadto szereg mechanizmów z zakresu zachowania kosnumentów i neuromarketingu, które nadal pozostają sporą niewykorzystaną niszą na rynku.

KTO PROWADZI

Marianna Kupść: Marketing Manager i Trend Researcher pracujący w branży fashion i na rynku sztuki. Marianna pracowała dla największych firm odzieżowych w Polsce, m.in. Reserved, 4F, Esotiq czy Diverse. W swoim portfolio posiada wiele ekscytujących projektów, takich jak sesje zdjęciowe oraz eventy ze światowymi modelkami, (m.in. Georgia May Jagger czy Freya Beha Erichsen) czy autorskie projekty z udziałem największych polskich blogerek modowych (Jessica Mercedes, Maffashion, Macademian Girl i in.). Brała też udział we wprowadzaniu marki Reserved na rynek niemiecki oraz współtworzyła nowy wizerunek marki 4F. Marianna w planowaniu strategicznym wykorzystuje wiedzę z takich dziedzin jak psychologia, neuromarketing, nowe technologie i mindfulness, napisała pracę na temat nowych technologii w kampaniach marketingowych i była jednym z pierwszych inicjatorów wykorzystania Augmented Reality na rynku komercyjnym w Polsce. W 2018 roku brała udział jako prelegentka w konferencji 100% Retail & Fashion.

POZOSTAŁE INFORMACJE

CENA: 390 zł

W cenie zawarty jest imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz symboliczny gift pack, który wysyłamy na podany adres (domowy lub paczkomat).

Szkolenie ma charakter ONLINE i jest JEDNODNIOWE.

Odbywa się 19/06/2021  w godzinach: 10:00-16:00.

W czasie szkolenia przewidziana jest przerwa na lunch.

Jeśli nie możesz wziąć udziału w szkoleniu w wyznaczonych datach, istnieje możliwość dostępu do nagrania video ze szkolenia wraz z wszystkimi materiałami dotakowymi w cenie 350 złotych.

Certyfikat wysyłamy pocztą na wskazany adres (domowy lub paczkomat).

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA.

Szkolenie odbywa się na platformie ZOOM.  Platforma  jest łatwa i prosta w użyciu, uczestnik wgrywa się za pomocą nadesłanego linka. Link działa na telefonie oraz na komputerze. Wszyscy uczestnicy się widzą, słyszą i mogą rozmawiać, dzielić się swoim ekranem czy prezentacją, wszystkie chwyty dozwolone!

Zapisując się na to szkolenie akceptujesz jednocześnie regulamin naszych szkoleń, który znajdziesz tu:

https://www.pretacreate.com/regulamin-szkoleń-i-warsztatów

Do zobaczenia!

ZAPISZ SIĘ
Cena
Ilość
Suma
  • regular
    PLN 390
    PLN 390
    0
    PLN 0
SumaPLN 0