sob., 18 kwi | Warszawa

STRATEGIA MARKI: KOMUNIKACJA - szkolenie online

CENA: 400 zł
Rejestracja jest zamknięta
STRATEGIA MARKI: KOMUNIKACJA - szkolenie online

Czas i lokalizacja

18 kwi 2020, 10:00 – 18:00
Warszawa, Warszawa, Polska

O SZKOLENIU

STRATEGIA MARKI: KOMUNIKACJA  

LEVEL I 

Nie ma dobrej marki bez dobrej strategii. Jednym z najważniejszych jej aspektów jest komunikacja i na tej części skupia się nasze szkolenie. Jak tworzyć spójną komunikację? Jak określić odbiorcę? Jak do niego trafić i nie dać się zwieść chwilowym trendom? 

DLA KOGO? 

Szkolenie skierowane jest do osób, które postawiły pierwsze kroki w budowaniu marki (osobistej, creative, fashion, beauty, lifestyle) oraz tych, które dopiero planują podbój rynku. Tematyka szkolenia zbudowana jest w sposób kompleksowy — porusza zarówno podstawowe kwestie, jak i konkretne aspekty budowania strategii marki. Z założenia szkolenie skierowane jest do osób, które nie są profesjonalistami w dziedzinie strategii, ale potrzebują zyskać tę wiedzę w postaci skondensowanej wiedzy z akcentem postawionym na najważniejszych kwestiach. Z racji tego, że szkolenie jest jednodniowe, skupiliśmy się na aspekcie komunikacji. 

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA SZKOLENIU?

STRATEGIA KOMUNIKACJI

1. Cele komunikacyjne

2. Grupy docelowe

3. Dzień z życia odbiorcy

4. Insight

5. Big Idea

6. Message House

7. Konteksty pozycjonowania

8. Tone of voice

KTO PROWADZI? 

Klaudia Kaszuba — przywiązanie do detali przekłada na tworzenie dopracowanych i oryginalnych konceptów kreatywnych, zwłaszcza w branżach fashion i beauty. Doświadczenie zdobywała już na etapie studiów na London College of Fashion, gdzie pod okiem Sue Seel pracowała przy markach z portfela Arcadia Group. Dalej poszło z górki: topowa agencja PR Partner of Promotions i założenie wraz z mężem agencji BlackBalloon, gdzie pełni rolę Creative Directora. Na pełnię obrazu Klaudii składa się jeszcze prowadzenie trzech firm, bycie wykładowcą akademickim, prowadzenie warsztatów, szkoleń, unikatowy doktorat - o wpływie działania marek beauty na jakość życia kobiet, otwarty na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Całość zamykają autorskie zajęcia na Uniwersytecie Łódzkim i wychowywanie córki, a już wkrótce zostanie mamą po raz drugi. 

Instagram: @_kaszuba @blackballonpl 

CENA: 

400 zł 

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT. Do kwoty należy dodać 23% podatku. 

Cena obejmuje również wysyłkę GIFT PACKÓW. 

Niestety zorganizowanie cateringu z dostawą do domu jest tymczasowo ponad nasze logistyczne możliwości ;)

SZKOLENIE MA CHARAKTER ONLINE ze względu na obecną sytuację związaną z COVID-19. 

Charakter szkolenia nie ma wpływnu na ograniczenie treści. 

Szkolenie odbywa się w dwóch częściąch po 3 godzinny dziennie - 18 kwietnia w sobotę oraz 19 kwietnia w niedzielę od 12:00-15:00 czyli trwa 6h. 

SZKOLENIE ORGANIZOWANE ZA POMOCĄ PLATFORMY ZOOM MEETINGS - platforma nie wymaga żadnego oprogramowania, jest łatwa i prosta w użyciu, uczestnik wgrywa się za pomocą nadesłanego linka. Link działa na telefonie oraz na komputerze. Wszyscy uczestnicy się widzą, słyszą i mogą rozmawiać, dzielić się swoim ekranem czy prezentacją, wszystkie chwyty dozwolone!  

Do zobaczenia! 

Rejestracja jest zamknięta